Formularz wyszukiwania

Badania ankietowe wśród pasażerów komunikacji miejskiej

11 kwietnia 2024

Szanowni Pasażerowie

W ramach realizacji zadania pn. Analiza rynku komunikacji miejskiej organizowanej przez Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie wraz z wariantową koncepcją remarszrutyzacji linii komunikacyjnych, przeprowadzane będą badania potoków pasażerskich oraz badania ankietowe na wybranych przystankach.

Od soboty 13 kwietnia 2024 r. osoby korzystające z transportu miejskiego będą mogli spotkać ankieterów w autobusach komunikacji miejskiej.

Również w kwietniu i maju do osób korzystających z transportu miejskiego na przystankach mogą podejść wyznaczeni ankieterzy, którzy zapytają m.in. o to, w którym miejscu rozpoczęliśmy podróż oraz gdzie wysiadamy. Zadaniem ankieterów będzie także zebranie informacji na temat preferencji i satysfakcji z poziomu usług komunikacji miejskiej.

Zebrane dane mają między innymi posłużyć do wyznaczenia „więźby ruchu pasażerskiego", co pomoże w stworzeniu optymalnych tras linii autobusowych.

Zachęcamy do uczestniczenia w badaniach ankietowych.

Ankieterzy ubrani będą w kamizelki odblaskowe z napisem ANKIETER i będą posiadać w widocznym miejscu identyfikator o następującym wzorze: