STRONA GŁÓWNA - RODO

Od dnia 25 maja 2018 roku  obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

 

Poniżej  znajdziecie Państwo Klauzule  informacyjne  o przetwarzaniu danych osobowych w Związku Komunalnym  „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie  na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów i udzielonej zgody.


Jeśli mają Państwo  pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych w zakresie działania ZKKM, a także przysługujących uprawnień, możecie się Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu iod@zkkm.pl lub telefonicznie pod numerem 32 627 61 38 wew.15.Klauzula informacyjna dla monitoringu wizyjnego w siedzibie ZKKMKlauzula informacyjna dla nagrań rozmów telefonicznychKlauzula informacyjna
dla osób składających wszelkiego rodzaju skargi, wnioski i zgłaszających roszczenia odszkodowawczeKlauzula informacyjna
dla osób zobowiązanych do zapłaty opłaty dodatkowejKlauzula informacyjna
dla osób uczestniczących w posiedzeniach Zgromadzenia
Związku Komunalnego
„Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie


 

Klauzula informacyjna dla monitoringu wizyjnego w autobusach komunikacji miejskiej na liniach obsługiwanych przez

Transgór Spółka Akcyjna, ul. Fabryczna 7a, 41 -404 Mysłowice„Istotne postanowienia umowne o współadministracji danymi osobowymi – monitoring w autobusach komunikacji miejskiej”
* niektóre przeglądarki nie obsługują podpisu elektronicznego, konieczne jest zainstalowanie odpowiednich wtyczek     Link do transmisji z posiedzeń ZKKM w Chrzanowie