STRONA GŁÓWNA - Aktualności

2022-11-09

Zmiana rozkładu jazdy linii Nr 15 i Nr 41

Administrator_PP strony ZKKMInformujemy, że od dnia 11 listopada 2022 roku wprowadzone zostają następujące zmiany w rozkładzie jazdy linii Nr 15:


Dni robocze szkolne i wolne od nauki szkolnej

 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Gromiec Granica o godzinie 4:43 zostaje przesunięty na godzinę 4:39.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Libiąż Cmentarz o godzinie 4:06 będzie rozpoczynał się z przystanku Libiąż 11 Listopada o godzinie 4:09.
 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Gromiec Granica o godzinie 15:16 zostaje przesunięty na godzinę 15:17 i realizowany będzie z obsługą przystanku Chrzanów Valeo.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Libiąż Cmentarz o godzinie 22:20 nie będzie obsługiwał przystanków na odcinku Libiąż Cmentarz – Libiąż Kopalnia Janina i będzie rozpoczynał się z przystanku Libiąż Kopalnia Janina o godzinie 22:28, i zostaje skrócony do przystanku Trzebinia Os. Widokowe Szkoła.
 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Młoszowa Wzgórza II o godzinie 7:44 realizowany będzie z obsługą przystanku Chrzanów Valeo.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Młoszowa Wzgórza II o godzinie 18:35 będzie rozpoczynał się z przystanku Młoszowa o godzinie 18:40.


Dni robocze szkolne

 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Młoszowa o godzinie 7:30 będzie rozpoczynał się z przystanku Młoszowa Wzgórze II o godzinie 7:32 i realizowany będzie z obsługą przystanku Chrzanów Valeo.


Soboty

 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Psary Centrum o godzinie 21:05 i dotychczas realizowany do przystanku Libiąż Cmentarz zostaje skrócony do przystanku Libiąż Kopalnia Janina.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Libiąż Cmentarz o godzinie 22:13 będzie rozpoczynał się z przystanku Libiąż Kopalnia Janina o godzinie 22:21 i zostaje skrócony do przystanku Trzebinia Os. Widokowe Szkoła.


Niedziele i Święta

 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Młoszowa o godzinie 21:00 i dotychczas realizowany do przystanku Libiąż Cmentarz zostaje skrócony do przystanku Libiąż Kopalnia Janina.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Libiąż Cmentarz o godzinie 22:13 nie będzie obsługiwał przystanków na odcinku Libiąż Cmentarz – Libiąż Kopalnia Janina i będzie rozpoczynał się z przystanku Libiąż Kopalnia Janina o godzinie 22:21, i zostaje skrócony do przystanku Trzebinia Krakowska.


Dodatkowo ze względu na prowadzone na terenie działania ZKKM drogowe prace remontowo budowlane wprowadzone zostały drobne korekty godzin odjazdów z przystanków.


Od dnia 14 listopada 2022 roku wprowadzone zostają następujące zmiany w rozkładzie jazdy linii Nr 41:


Dni robocze szkolne

 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Ostra Góra o godzinie 8:20 zostaje przesunięty na godzinę 8:16 i realizowany będzie z obsługą przystanków Trzebinia Krakowska, Trzebinia Os. Widokowe Szkoła, Trzebinia Os. Widokowe Kiosk, Trzebinia Os. Widokowe Schody.


Dni robocze szkolne i wolne od nauki szkolnej

 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Psary Centrum o godzinie 14:48 realizowany będzie bez obsługi przystanku Trzebinia Harcerska.
 • Kurs rozpoczynający się z przystanku Psary Centrum o godzinie 15:51 i dotychczas realizowany przez Chrzanów Szpital i Karniowice do przystanku Myślachowice Rynek zostaje skrócony do przystanku Psary Centrum.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy.

powrót do listy aktualności                   Link do transmisji z posiedzeń ZKKM w Chrzanowie       Nagranie video z debaty pt. „Aktualny stan jakości miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM w Chrzanowie i perspektywa jego rozwoju w aspekcie transportu zeroemisyjnego”