NEWSLETTER

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco


Jak chronimy Twoją prywatność zobacz Polityka prywatności

STRONA GŁÓWNA - Aktualności

2020-05-21

Specjalne kursy w dniu 24 maja 2020r. zapewniające dojazd do pracy i z pracy w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

Administrator strony ZKKMZarząd ZKKM, w uzgodnieniu z Dyrekcją Szpitala, podjął decyzję o realizacji następujących SPECJALNYCH rozkładów jazdy w niedzielę w dniu 24 maja br. z dojazdem na godz. 6:00 + odwóz po tej godzinie i z dojazdem na godz. 18:00 + odwóz po tej godzinie z obsługą wszystkich przystanków na przebiegu linii:

 


 

 


 

Nadmieniamy, że nie są to rozkłady na każdą kolejną niedzielę, czy święto. Sugestie odnośnie zapotrzebowania przekazywać będzie Dyrekcja Szpitala do rozważenia przez Zarząd ZKKM.

Ogłoszenie o całkowitym zawieszeniu realizacji, w niedziele i święta  miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM, jest aktualne do odwołania.

Pasażerów prosimy o śledzenie ogłoszeń na www.zkkm.pl oraz facebook zkkm, ponieważ te rozkłady nie będą udostępnione na przystankach komunikacyjnych.

powrót do listy aktualności     Link do transmisji z posiedzeń ZKKM w Chrzanowie       Nagranie video z debaty pt. „Aktualny stan jakości miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM w Chrzanowie i perspektywa jego rozwoju w aspekcie transportu zeroemisyjnego”