NEWSLETTER

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco


Jak chronimy Twoją prywatność zobacz Polityka prywatności

STRONA GŁÓWNA - Aktualności

2020-07-24

Przywrócenie sprzedaży biletów przez kierowców od dnia 1 sierpnia 2020r.

Administrator_1 strony ZKKM

Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2020 r. (sobota) przywrócona zostaje sprzedaż biletów przez kierowców.

Zasady zakupu biletu u kierowcy:

  • Zakup biletu możliwy jest WYŁĄCZNIE podczas postojów na przystankach.
  • Chcąc zakupić bilet u kierowcy należy wsiąść drugimi drzwiami (za wyjątkiem autobusów typu minibus) podejść do granicy strefy bezpieczeństwa i dokonać transakcji.
  • Zakup bilet TYLKO I WYŁĄCZNIE za odliczoną gotówkę, kierowca nie wydaje reszty. Celem usprawnienia procesu sprzedaży biletów sugerujemy wcześniejsze przygotowanie odliczonej kwoty w jak najwyższych nominałach.

 

Przypominamy, że w pojazdach komunikacji miejskiej  w dalszym ciągu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, w związku z czym z zakupu biletu u kierowcy będą mogli skorzystać jedynie pasażerowie stosujący się do niniejszych zaleceń.

 

Mimo przywrócenia sprzedaży biletów przez kierowców od dnia 1 sierpnia 2020r., w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pasażerom jak i kierowcom zachęcamy do korzystania z dostępnych kanałów dystrybucji:

  • Stacjonarne punkty sprzedaży
  • Automaty biletowe w wybranych pojazdach

powrót do listy aktualności     Link do transmisji z posiedzeń ZKKM w Chrzanowie       Nagranie video z debaty pt. „Aktualny stan jakości miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM w Chrzanowie i perspektywa jego rozwoju w aspekcie transportu zeroemisyjnego”