STRONA GŁÓWNA - Aktualności

2018-09-21

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 16-22 września 2018

Administrator_1 strony ZKKM

Podsumowując obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż we współpracy z Ministerstwem Środowiska mieliśmy niepowtarzalną okazję podzielić się z naszymi Pasażerami niespodziankami.

Nasi kontrolerzy w tych dniach obdarowali Pasażerów korzystających z transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM w Chrzanowie szeregiem drobnych upominków, promujących korzyści wynikające ze zrównoważonego transportu, pozytywny wpływ na środowisko i poprawę jakości powietrza zachęcając do korzystania z miejskiego transportu zbiorowego.

Podróżując na podstawie biletu okresowego lub czasowego można było otrzymać ekologiczne torby lniane, odblaski przeznaczone dla dorosłych oraz młodszych pasażerów. Dla najmłodszych uczestników miejskiego transportu zbiorowego przygotowaliśmy podarunki w formie gadżetów promujących bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym. Dzieciom zaoferowaliśmy odblaskowe kamizelki oraz migające opaski. Pasażerowie mogli również zaopatrzyć się w ochraniacze na siodełka rowerów.

Abyście Państwo korzystali z naszych usług przez cały rok na każdym upominku widniał napis: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu podkreślający cel akcji.


powrót do listy aktualności