STRONA GŁÓWNA - Aktualności

2021-10-05

Bilety komunikacji miejskiej w Chrzanowie są dostępne w aplikacji mPay

Administrator_GP strony ZKKMBilety komunikacji miejskiej w Chrzanowie są dostępne w aplikacji mPay

 
Od 5 października pasażerowie komunikacji miejskiej w Chrzanowie mogą zakupić bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay. Oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, czasowe (30- i 90-minutowe oraz dzienne), jak również okresowe (tygodniowe i miesięczne).

 mPay to jeden z najstarszych na polskim rynku dostawców rozwiązań dla płatności mobilnych. Jego flagowa aplikacja umożliwia realizację płatności za przejazd transportem publicznym mieszkańcom ponad 120 miast w całej Polsce.

 Jak kupić bilet w aplikacji mPay?

Transakcja zakupu biletów przebiega wyjątkowo szybko i wygodnie. Składa się z pięciu prostych kroków:

 Krok 1:

Pobieramy darmową aplikację na telefon – znajdziemy ją w sklepach Google Play, App Store lub Huawei AppGallery lub na stronie www.mpay.pl.

 Krok 2:

Zakładamy osobiste konto w kilku prostych krokach – to z niego będziemy opłacać przejazdy.

Krok 3:

Zapewniamy środki finansowe, by móc szybko regulować należności – wchodzimy w zakładkę „Moje finanse” i decydujemy, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass).

Krok 4:

Realizujemy wygodne transakcje – w zakładce „Produkty i usługi” klikamy w kafelek „Komunikacja miejska”, wybieramy miasto i bilet, a następnie opłacamy przejazd.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay

Wraz z opcją wygodnych płatności mieszkańcy Chrzanowa zyskują w aplikacji dostęp do innowacyjnego planera podróży mPay GO! Dzięki tej opcji otrzymają nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki odnośnie przejazdu i sposobu dojścia w wyznaczone miejsce. Otrzymają również przypomnienie, kiedy należy udać się na przystanek. W tym samym miejscu sprawnie zakupią bilet.

 

 

powrót do listy aktualności                   Link do transmisji z posiedzeń ZKKM w Chrzanowie       Nagranie video z debaty pt. „Aktualny stan jakości miejskiego transportu zbiorowego organizowanego przez ZKKM w Chrzanowie i perspektywa jego rozwoju w aspekcie transportu zeroemisyjnego”